Kontakt din lokale maskinselger


Oslo og Akershus øst & sør (Viken fylke):
Roar Antonsen

+47 981 14 640
roar.antonsen@pon-cat.com


Akershus Nord og Hadeland (Viken fylke):
Ole-Martin Fossbråten

+47 918 64 800
ole.martin.fossbraten@pon-cat.com


Buskerud (Viken fylke):
Kjetil Deinboll

+47 415 99 719
kjetil.deinboll@pon-cat.com


Hedmark:
Jonas Strande

+47 454 72 351
jonas.strande@pon-cat.com


Oppland:
Tore Wistad

+47 905 02 013
tore.wistad@pon-cat.com


Østfold

(Viken fylke):
Per Inge Strengen

+47 904 13 574
per.inge.strengen@pon-cat.com


Vestfold og Telemark
Robert Hvaal

+47 901 07 494
robert.hvaal@pon-cat.com


Agder
Jo Stein Ånesen

+47 481 08 553
jo.anesen@pon-cat.com


Rogaland
Christer Østerhus

+47 907 38 747
christer.osterhus@pon-cat.com


Vestland (Hordaland/Sogn og Fjordane)
Rune Ask

+47 909 72 449
rune.ask@pon-cat.com


More & Romsdal, Norfjord
Leif Helge Walgermo

+47 909 72 449
leif.walgermo@pon-cat.com


Sør-Trøndelag
Arne Røstvoll

+47 920 50 222
arne.rostvoll@pon-cat.com


Nord-Trøndelag
Helge Martin Sparby

+47 481 69 307
helge.martin.sparby@pon-cat.com


Nordland
Per Gunnar Hansen

+47 994 02 555
per.hansen@pon-cat.com


Troms
Stian Rundmo

+47 907 06 756
stian.rundmo@pon-cat.com


Finnmark
Øyvind Hapalathi

+47 994 41 299
oyvind.hapalahti@pon-cat.com